قوانین و مقررات شرکت تولیدی بازرگانی مهرننو

شرکت تولیدی بازرگانی مهرننو که اقدام به ارائه خدمات از طریق سایت خود نموده دارای قوانین و مقرراتی جهت انجام تعهدات خود می باشد .

بند اول : در صورت کنسل کردن سفارش ( قبل از ارسال ) تمامی مبلغ پرداخت شده توسط مشتری محترم در اولین فرصت پرداخت خواهد شد . لازمه ی این امر تماس به موقع با پشتیبانی و اعلام کنسلی و ارائه ی شماره کارت یا حساب جهت برگشت وجه می باشد .

بند دوم : در صورت ارسال سفارش چنان چه مشتری قصد کنسل کردن سفارش خود را داشته باشد بعد از اینکه کالا به دستشان رسید بدون آسیب دیدگی و بدون بازکردن جعبه کالا را می تواند عودت دهد و پس از رسیدن کالا به دست مسئول انبار و ارائه ی گزارش عودت به بخش مالی وجه پرداخت شده ی کالا طبق بند قبل مرجوع می گردد.

بند سوم : مدت زمان تحویل بین ۳ الی ۵ روز کاری با توجه به حجم سفارشات متغیر می باشد که از طریق پست پیشتاز به تمامی نقاط کشور دارای خدمات پستی انجام می گردد.

بند چهارم : کلیه محصولات سایت دارای ضمانت ۴۸ ساعته می باشند . در صورت وجود هر گونه ایرادی در کالا و تماس با پشتیان فنی چنان چه عیب قابل رفع باشد قطعه ی معیوب جایگزین می گردد و چناچه قابل رفع نباشد با کالای جدید تعویض می گردد و یا طبق بند یک وجه پرداخت مسترد می گردد .

ساعت پاسخگویی پشتیانی از ۸ صبح الی ۲۱ شب می باشد و در ساعات غیر از این و یا در صورت عدم پاسخگویی با ارسال پیامک در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد . شماره تماس پشتیبانی سایت ۰۹۱۳۲۴۲۱۸۸۴ می باشد .