گهواره سنتی عمده سیسمونی پخش ننو در کشور+استان فارس

گهواره سنتی عمده سیسمونی

فهرست مطالب این نوشته

گهواره سنتی عمده سیسمونی

شرکت تولیدی بازرگانی مهرننو یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده که در زمینه گهواره سنتی به مدت نزدیک به یک دهه مشغول فعالیت است.در طول مدت فعالیت خود نزدیک به ده نماینده ی فعال در شهرستان های مختلف کشور اخذ کرده و به صورت گسترده به صادرات برون مرزی نیز فعالیت دارد.همپنین گهواره سنتی عمده سیسمونی ها و مراکز پخش را تامین می نماید و قرار داد اعطای نمایندگی عقد می نماید.

گهواره سنتی ننو

 ننو سنتی از قدیم تا الان

گهواره سنتی همانطور که از نامش پیداست به دلیل مولفه های نوستالژیک که در تولید از آنها استفاده شده است به این نام، اسم گذاری شده است. اما به این معنی نیست که شما بعد از خرید این محصول با یک کالای قدیمی و غیر کاربردی که با زندگی امروزی هیچ گونه تطابقی نداشته باشد مواجه شوید. کاملا برعکس ، علاوه بر اینکه در تولید این محصول به تمامی کاربردها و انتظارات استفاده کننده از آن دقت شده است همچنین تمامی مزیت های نوع قدیمی آن که در روستاها و زندگی عشایری بسیار استفاده می شده نیز توجه گردیده.

یعنی شما در واقع با خرید این محصول همزمان علاوه بر کارایی و زیبایی و دقت می توانید در آن رنگ و بوی یک محصول کاملا با اصالت را نیز مشاهده نمایید.

گهواره سنتی ننو

نقش گهواره ننو در زندگی قدیم و جدید

در زمان قدیم استفاده از گهواره سنتی ننو بسیار مرسوم بوده است به این دلیل که بانوی منزل دقیقا پابه پای همسر خود باید در فعالیت های روزمره شراکت مستقیم می داشته . در آن زمان پختن نان ، دوشیدن شیر، کاشت و نگهداری و برداشت محصولات کشاورزی و همچنین نگهداری از دام ها و طیور نیز به عهده بانوان بوده که بخش زیادی از زمان روزانه را اشغال می کرده است.

حال تصور کنید چنین فردی به عنوان مادر چندین فرزند نیز باید وظایف خودرا به درستی انجام می داده !! به همین دلیل گهواره های سنتی که در گویش های مختلف به نام های ، گاچو ، لندو ، بانوج ، ننی و ننو اسم گذاری می شده بسیار کمک دهنده و کاربردی بوده اند.به این دلیل که مادر برای خواباندن و یا آرام نگه داشتن نوزاد و کودک خود در طول روز کافی بوده که اورا سیر کند و طناب ننو یا گهواره سنتی را به دست فرزند بزرگ تر یا دایه یا مادر پیر خود بدهد و با خیال راحت به دیگر وظایفی که برایش تعریف شده بود برسد .

گهواره سنتی و ننو می تواند با تاب دادن یکنواخت بیش از ۵ ساعت تا زمانی که نوزاد به شدت گرسنه بشود و یا قبل از اینکه در اثر کثیف شدن زیر پایش بی طاقت شود می تواند اورا آرام نگه دارد و از این جهت مادر را به آرامش می رساند که بتواند به کارهای روزمره خود نیز برسد.

امروزه نیز مادران نیاز به انجام فعالیت های روزانه ای مختص به خود دارند و علاوه بر اینکه برخی مادران شاغل اند و کمک خرج خوانواده می باشند همچنین باید از نوزاد خود نیز مراقبت نمایند.

گهواره سنتی ننو

انتخاب نام ننو  ؟

گهواره سنتی ننو معروف است که به اندازه هفت مادر کمک دهنده است و زمانی که مادر در دسترس نباشد و یا برای فعالیت های شغلی از فرزند دور باشد ، همسر و یا دیگران فرزندان بدون هیچ گونه مشکلی می توانند با تاب دادن نوزاد داخل ننو تا بازگشتن مادر کنار نوزاد از بی تابی و گریه ی نوزاد جلوگیری کنند.

زمان های بحرانی استفاده از گهواره سنتی ننو

همچنین در مواقع بحرانی مانند تزریق واکسن های سه گانه که به همراه علائم تب و بدن درد همراه است و همچنین موقع رشد دندان ها و یا گرفتن نوزاد از شیر مادر و یا در مواقع تغییر در محیط زندگی و یا سبک زندگی که نوزاد به آن عادت ندارد می توان با استفاده از گهواره سنتی ننو این تغییرات را برای نوزاد قابل تحمل تر و راحت تر کرد.

شرکت تولیدی بازرگانی مهر در راستای ایجاد آسایش برای خانواده ها و تسهیل فرزند آوری در جهت رفع گرفتاری های والدین به مدت نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر نموده است که بیش از پنج هزار تجربه ی موفق و رضایت مشتریان گویای رسیدن به این هدف است.

شما با مراجعه به نماینده های فروش گهواره مهر در مراکز استان ها می توانید گهواره ی مورد نظر و مطلوب خود را تهیه نمایید و یا در صورت عدم وجود نمایندگی در شهرستان خود از طریق پست پیشتاز کالای خود را در کمتر از سه روز از مبدا دفتر مرکزی قم دریافت نمایید .

برای اطلاع از نمایندگی های موجود در کشور به منوی اصلی سایت و گزینه ی نمایندگی های شرکت بازرگانی مهر مراجعه نمایید.

گهواره سنتی ننو

برای مشاهده ی پست ها و استوری های روزانه به پیج اینستاگرام ما mehrnano@ سر بزنید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
enemad-logo
تماس با بخش فروش