نمایندگی های شرکت مهرننو

شرکت تولیدی بازرگانی مهر در طی نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر خود در کشور موفق به اعطای نمایندگی به اکثر شهرهای بزرگ کشور گردیده که شما می توانید با مراجعه ی حضوری به عاملیت فروش گهواره سنتی مهرننو بدون اتلاف وقت و هزینه های حمل و پروسه ی زمان بر ارسال پستی ، گهواره ی مورد نظر خود را مطابق سلیقه تهیه نمایید .

در مراجعه ی حضوری شما علاوه بر مشاهده ی کیفیت تولید و انتخاب طرح مورد نظر ، در هزینه ی حمل و ارسال نیز صرفه جویی می نمایید . همچنین در مراجعه ی حضوری کالای مورد نظر شما در لحظه دریافت می گردد که در ارسال پستی باید بین ۴ الی ۵ روز منتظر رسیدن کالا بمانید .

قیمت کالا و کیفیت کالا در تمامی نمایندگی های معتبر مهرننو که در این صفحه از سایت معرفی شده اند برابر با دفتر مرکزی می باشد و هیچ گونه مغایرتی ندارد و در صورت مشاهده ی هر گونه مغایرتی در قیمت و یا کیفیت ، شما می توانید موارد را با مدیریت یا پشتیبانی شرکت و یا به وسیله پر کردن فرم در صفحه ی تماس با ما به اطلاع مدیران مجموعه برسانید تا پیگیری و بررسی شود .

در صورتی که نمایندگی شهر شما طرح مورد نظرتان را موجود نداشته باشد شما با مراجعه به قسمت فروشگاهی سایت شرکت مهر می توانید خرید امن و آنلاین انجام داده و در اسرع وقت کالای مورد نظرتان را دریافت نمایید .

دفتر مرکزی قم

۰۹۱۳۳۸۷۷۶۴۳
۰۹۱۳۲۴۲۱۸۸۴

شهر قم
شهر مشهد

نمایندگی مشهد

تهران

نمایندگی تهران

۰۹۱۳۳۹۵۷۴۷۶ ۰۹۳۸۹۶۳۶۴۷۸
خیابان پیروزی

شهر کرج

نمایندگی کرج

۰۹۱۳۲۴۲۱۸۸۴
۴۵ متری گلشهر

شهر یزد

نمایندگی یزد

شهر شیراز

نمایندگی شیراز

شهر اصفهان

نمایندگی اصفهان

شهر کرمان

نمایندگی کرمان

نمایندگی بندرعباس