نمایندگی های شرکت مهرننو

شرکت تولیدی بازرگانی مهر در طی نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر خود در کشور موفق به اعطای نمایندگی به اکثر شهرهای بزرگ کشور گردیده که شما می توانید با مراجعه ی حضوری به عاملیت فروش گهواره سنتی مهرننو بدون اتلاف وقت و هزینه های حمل و پروسه ی زمان بر ارسال پستی ، گهواره ی مورد نظر خود را مطابق سلیقه تهیه نمایید .

در مراجعه ی حضوری شما علاوه بر مشاهده ی کیفیت تولید و انتخاب طرح مورد نظر ، در هزینه ی حمل و ارسال نیز صرفه جویی می نمایید . همچنین در مراجعه ی حضوری کالای مورد نظر شما در لحظه دریافت می گردد که در ارسال پستی باید بین ۴ الی ۵ روز منتظر رسیدن کالا بمانید .

قیمت کالا و کیفیت کالا در تمامی نمایندگی های معتبر مهرننو که در این صفحه از سایت معرفی شده اند برابر با دفتر مرکزی می باشد و هیچ گونه مغایرتی ندارد و در صورت مشاهده ی هر گونه مغایرتی در قیمت و یا کیفیت ، شما می توانید موارد را با مدیریت یا پشتیبانی شرکت و یا به وسیله پر کردن فرم در صفحه ی تماس با ما به اطلاع مدیران مجموعه برسانید تا پیگیری و بررسی شود .

در صورتی که نمایندگی شهر شما طرح مورد نظرتان را موجود نداشته باشد شما با مراجعه به قسمت فروشگاهی سایت شرکت مهر می توانید خرید امن و آنلاین انجام داده و در اسرع وقت کالای مورد نظرتان را دریافت نمایید .

شهر قم

دفتر مرکزی قم

09133877643

09383542586

شهر مشهد

نمایندگی مشهد

تهران

نمایندگی تهران

نمایندگی کرج

شهر یزد

نمایندگی یزد

شهر شیراز

نمایندگی شیراز

شهر اصفهان

نمایندگی اصفهان

شهر کرمان

نمایندگی کرمان

09132421884

نمایندگی بندرعباس