فروش ویژه گهواره سنتی ایرانی با تخفیف استثنایی

فهرست مطالب این نوشته

فروش ویژه گهواره سنتی ایرانی با تخفیف استثنایی موجب شده تا خانواده هایی که به این کالا نیاز دارند به راحتی آن را با قیمت مناسب خریداری کنند. در قدیم برای آرام کردن فرزندان خود آن ها را در گهواره می‌گذاشتند که با تکان دادن آن، کودک خواب می‌رفت .

فروش ویژه گهواره سنتی ایرانی با تخفیف استثنایی

اطلاعاتی مفید درباره گهواره سنتی باکیفیت

اطلاعاتی مفید درباره گهواره سنتی باکیفیت اطلاعاتی مفیدی را درباره گهواره سنتی با کیفیت در این مقاله مورد برسی قرار می دهیم، پس با ما همراه باشید. در گذشته ها برای آرام کردن شیرخوار و همچنین رسیدن به کارهای روزمره خود، نوزاد را درون وسیله ای می‌گذاشتند که با تکان دادن، نوزاد آرام می شد. در گذشته برای تهیه گهواره از چند قطعه چوب استفاده می کردند به همراه سبدی که نوزاد را نگه دارد، اکنون در گهواره از میله های مقاوم استفاده می کنند به همراه یک تکه پارچه برای جایگاه نگهداری کودک گهواره سنتی که در امروزه به آن ننو می گویند و به صورت برقی نیز وجود دارد که کار مادران نوزاد دار را راحت کرده است.

گهواره سنتی بانوج از قطعات فلزی ساخته می شود و امروزه نیز عشایر و بانوان بلوچی نیز همچنان از گهواره های سنتی استفاده می کنند چون بانوان عشایر کار بیرون خانه فراوان دارند و باید بچه شیر خوار خود را نیز نگه دارند با بودن گهواره کار آنها راحت تر می شود، گهواره مدل های بسیار زیادی دارد ۱مدل گرد ۲ مدل متحرک که برای رفتن به مسافرت بسیار راحت است و می توان آن را هر جایی برد ۳ مدل تبدیل به تخت که بعد از خواب رفتن نوزاد می توان همان جا به تخت تبدیل کرد ۴ مدل چند منظوره که در هر فضایی میتوان قرار داد و براساس نیاز هر کدام را میتوان خریداری کرد.

گهواره یک وسیله مورد نیاز برای خانواده های است که بچه کوچک دارند زیرا با گذاشتن بچه در گهواره کودک آرام می شود و مادران به دیگر مار های خود می‌توانند برسند و دیگر نیاز به بغل کردن ندارد وبا خیال راحت به کارهای دیگر خود برسند، امروزه نیز مردم از گهواره سنتی استفاده می کنند به دلیل جنس خوب و کارایی بسیاری که دارد محبوب همه خانواده هایی است که فرزند دارند است همچنین با تهیه گهواره قابل حمل می‌توانند در مسافرت ها نیز راحت باشند.

عرضه مستقیم گهواره سنتی ایرانی باکیفیت به سایر کشور ها

عرضه مستقیم گهواره سنتی ایرانی باکیفیت به سایر کشور ها عرضه مستقیم گهواره سنتی ایرانی با کیفیت به سایر کشورها موجب افزایش سرمایه و بهبود وضع اقتصادی کشور می شود پس در صادرات گهواره سنتی ایران باید به مواد اولیه ای که در ساخت گهواره به کار میرود توجه ویژه ای داشت تا با یکبار استفاده دوباره خواهان گهواره گهواره تولیدی کشور ما باشند و موجب افزایش درآمد افرادی که به کار تولید گهواره مشغول اند می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
enemad-logo
تماس با بخش فروش