تولید انبوه گهواره دوقلو نوزاد درجه یک در تهران

خرید اینترنتی گهواره ننو

فهرست مطالب این نوشته

گهواره دوقلو نوزاد یک محصول با جنس محکم می باشد که قدرت تحمل وزن بالا را دارد و همچنین دارای فضای کافی برای نگهداری دو نوزاد بوده و در مدل های شیک و بادوام تولید می شود. تولید انبوه گهواره دوقلو نوزاد درجه یک در تهران توسط تولید کنندگان معتبری انجام می گیرد و این محصولات با قیمت بسیار مناسب و ارزان به صورت عمده در بین خریداران توزیع می گردند.

تولید انبوه گهواره دوقلو نوزاد درجه یک در تهران

توضیحاتی درباره ویژگی های بارز گهواره دو قلو درجه یک

توضیحاتی درباره ویژگی های بارز گهواره دو قلو درجه یک گهواره دوقلوی درجه یک با کیفیت بالایی تولید می شود و بر این اساس کاملا ایمن است و راحتی و آسایش را برای کودکان فراهم می سازد، برخی از این نوع گهواره ها دارای آویز، موزیکال و غیره می باشند که با قیمت بالاتری نیز به فروش می رسند.

این محصول ارتفاع چندانی از زمین ندارد و این ویژگی ایمنی آن را افزایش می دهد. همچنین فاصله های نرده های آن بسیار کم است، زیرا در صورتی که فاصله نرده های گهواره زیاد باشد برای نوزادان خطراتی را به دنبال دارد.

محصولات باکیفیت و استاندارد جنس محکمی دارند. باکیفیت ترین نوع این محصول بهتر است چرخ نداشته باشد، زیرا چرخ به سبب اینکه باعث حرکت گهواره می شود ایمنی چندانی ندارد، اما در صورتی که قفل داشته باشد مناسب تر است، این محصول دارای بالش، روانداز و تشک است که متناسب با سایز آن می باشند.

گهواره دوقلو توانایی نگه داشتن وزن بیش از دو نوزاد را دارد. این محصول دارای استحکام بالایی می باشد و همچنین جایی کافی برای دو نوزاد را دارد، پایه های آن ها بسیار محکم هستند، همچنین پیچ های انواع گهواره دوقلو به صورت استاندارد می باشند و بر این اساس به خوبی می توان آنها را سفت کرد.

خرید عمده گهواره دوقلو نوزاد باکیفیت از فروشگاه های معتبر

خرید عمده گهواره دوقلو نوزاد باکیفیت از فروشگاه های معتبر خرید عمده گهواره دوقلو نوزاد باکیفیت از فروشگاه های معتبر با قیمت ویژه و ارزان انجام می گیرد و محصولات متنوع در شکل و رنگ بندی های متفاوت به فروش می رسند که به سبب قیمت مناسب مورد استقبال مشتریان بسیاری می باشند.

توزیع این محصول به صورت مستقیم با قیمت ویژه و ارزان انجام می گیرد که با وجود اینترنت تمامی مشتریان عمده می توانند به راحتی به عرضه کنندگان برتر این محصول دسترسی داشته باشند و محصولات را با کمترین هزینه سفارش و خریداری نمایند.

انواع گهواره دوقلو ارائه شده توسط مرکز ما علاوه بر کیفیت بالا دارای مدل های شیک و زیبایی هستند و مصرف کنندگان می توانند آنها را در قسمت های مختلف خانه قرار دهند، این محصولات به صورت عمده به فروش می رسند و قیمت آنها بسیار مناسب و ارزان می باشد، همچنین پس از سفارش در اسرع وقت برای مشتریان نیز ارسال می گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
enemad-logo
تماس با بخش فروش